If you want to leave a comment and a review, you need to go to the desired object, check in, and in the evening you will receive an e-mail (your Fitpass registration e-mail address will be used) with instructions on how to leave a review.
6.919.6.2026 / 22:59
“Higijena blagi užas, svlačionica horor. Sprave odlične, ali to je već poznato za sve teretane Ahileja.
Sve u svemu jedva sedmica samo zbog toga.”
1018.6.2026 / 10:56
“Sve odlicno, bez zamerki”
107.6.2026 / 12:16
“👍”
4.422.5.2026 / 03:15
“😬”
6.920.5.2026 / 09:25
“Sta reci, prostor je velik ali prenatrpan spravama, u delu koji je namenjen za vezbanje, do te mere da ne moze normalno da se prolazi izmedju sprava. Osoblje je tu, ali bolje da nije, sa druge strane to je standardno za Ahilej teretane, sto nije opravdanje ali nije ni iznenadjenje. Higijena: jako zagusljivo, miris memle i ustajalog znoja se oseca u vazduhu, pri tome ja sam osoba koja trenira preko 25 godina i svasta sam video u dosadasnjoj karijeri. Da li bih ponovo dosao, bas da moram.”
9.45.4.2026 / 23:04
“Odlična teretana i opremljenost. Jedina zamerka sto je uzasno zagusljivo”
6.34.4.2026 / 20:01
“Teretana velika i dobro opremljena, ali cistoca diskutabilna. Zenska svlacionica jako prljava, bez papira i sapuna.”
6.99.3.2026 / 17:57
“Sve super osim nepodnosljivog smrada u svlacionicama.”
8.85.3.2026 / 21:10
“potrebna ventilacija u vc. bilo bi dobro da sprave imaju klimu u sebi. sve ostalo je dobro”
6.324.2.2026 / 21:57
“Previše ljudi u svlačionici, skučeno i gužva.
Svlačionica i toaleti moraju biti cistiji.”
Comments and ratings (415)
How to leave a comment ?
If you want to leave a comment and a review, you need to go to the desired object, check in, and in the evening you will receive an e-mail (your Fitpass registration e-mail address will be used) with instructions on how to leave a review.
“Higijena blagi užas, svlačionica horor. Sprave odlične, ali to je već poznato za sve teretane Ahileja. Sve u svemu jedva sedmica samo zbog toga.”
“Sve odlicno, bez zamerki”
“👍”
“😬”
“Sta reci, prostor je velik ali prenatrpan spravama, u delu koji je namenjen za vezbanje, do te mere da ne moze normalno da se prolazi izmedju sprava. Osoblje je tu, ali bolje da nije, sa druge strane to je standardno za Ahilej teretane, sto nije opravdanje ali nije ni iznenadjenje. Higijena: jako zagusljivo, miris memle i ustajalog znoja se oseca u vazduhu, pri tome ja sam osoba koja trenira preko 25 godina i svasta sam video u dosadasnjoj karijeri. Da li bih ponovo dosao, bas da moram.”
“Odlična teretana i opremljenost. Jedina zamerka sto je uzasno zagusljivo”
“Teretana velika i dobro opremljena, ali cistoca diskutabilna. Zenska svlacionica jako prljava, bez papira i sapuna.”
“Sve super osim nepodnosljivog smrada u svlacionicama.”
“potrebna ventilacija u vc. bilo bi dobro da sprave imaju klimu u sebi. sve ostalo je dobro”
“Previše ljudi u svlačionici, skučeno i gužva. Svlačionica i toaleti moraju biti cistiji.”