Working hours
Monday 06:00-23:00
Tuesday 06:00-23:00
Wednesday 06:00-23:00
Thursday 06:00-23:00
Friday 06:00-23:00
Saturday 08:00-22:00
Sunday 08:00-22:00
Korišćenje ormarića bez katanca - bez doplate Korišćenje ormarića sa katancem objekta - iznajmljivanje 100rsd dnevno Korišćenje ormarića sa katancem objekta - 350rsd jednokratna kupovina katanca




















Comments and ratings (99)
How to leave a comment ?
If you want to leave a comment and a review, you need to go to the desired object, check in, and in the evening you will receive an e-mail (your Fitpass registration e-mail address will be used) with instructions on how to leave a review.
“Najbolja teretana u gradu😊”
“Jedina mana je ponekad neljubazno osoblje za pultom, i gasenje muzike 40 min pre zatvaranja teretane. Sve ostalo top :)”
“malo guzva ali ok mesto,ima sve sto je potrebno”
“nastavljam ići ovde”
“odlicno”
“odlicno”
“Nije mi dobro!”
“fitpass prijava sa face id”
“i dalje jedna od najbolji teretana”
“Neljubazno osoblje na front desku. Obavezna saglasnost za face recognition i podaci iz licne, a kasnije vam kazu kako morate svaki put da naglasite nekakav broj da bi vam rucno otvorili jer face recognition ne vazi za korisnike fitpass-a. Kada zatrazite da onda obrisu sliku kad je vec ne koriste, kazu da nemaju prava da to urade. Teretana kao teretana je ok, samo da smanje "šalteruša" vajb i da koriste svu tu high-tech opremu koju forsiraju.”